Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Odtwórstwo Historyczne
Klub otwarty
by Aerfal


Założony: 2009-02-27 13:54:51
Ostatnia aktywność: 2016-11-11 21:30:15
Postów na forum: 82
60 członków
Oglądany: 7524x

Konkurs- "Najfajniejsze/najciekawsze zdjęcie sezonu '09"

Aerfal
Aerfal - Superbojownik · przed dinozaurami
1. W konkursie może brać udział każdy klubowicz, zarówno startować do konkursu wrzucając fotki, jak i na nie głosując.

2. Oficjalny początek konkursu to środa, 7 października 2009. Zdjęcia będzie można wrzucać od wyznaczonego tematu przez następne 14 dni, do środy 21 października 2009.

3. Głosować można zacząć od 00.01 dnia 22 października 2009 przez kolejne 14 dni, aż do środy 4 listopada 2009.

4. W czasie przeznaczonym na wrzucanie zdjęć zabronione jest oddawanie głosów. Każdy głos oddany między 7, a 21 października nie będzie brany pod uwagę.

5. Każdy klubowicz może zaproponować po 3 zdjęcia w każdej z 3 następujących kategorii:
1-Kategoria bojowa
2-Kategoria cywilno-obozowa
3-Kategoria zabawne
Razem, każdy klubowicz może wrzucić do 9 fotografii.

6. Zdjęcia należy wrzucać w odpowiedniej jakości i rozmiarze* w ninejszym temacie w/g poniższego schematu:

Kategoria Bojowa


Autor zdjęcia: Aerfal, na zdjęciu: Aerfal, miejsce i czas: Odmęty Piekieł Mniejsze, 23.X.2009


Autor zdjęcia: Aerfal, na zdjęciu: Aerfal, miejsce i czas: Odmęty Piekieł Mniejsze, 23.X.2009


Autor zdjęcia: Aerfal, na zdjęciu: Aerfal, miejsce i czas: Odmęty Piekieł Mniejsze, 23.X.2009

Kategoria cywilno-obozowa


Autor zdjęcia: Aerfal, na zdjęciu: Aerfal, miejsce i czas: Odmęty Piekieł Mniejsze, 23.X.2009


Autor zdjęcia: Aerfal, na zdjęciu: Aerfal, miejsce i czas: Odmęty Piekieł Mniejsze, 23.X.2009


Autor zdjęcia: Aerfal, na zdjęciu: Aerfal, miejsce i czas: Odmęty Piekieł Mniejsze, 23.X.2009

Kategoria zabawne


Autor zdjęcia: Aerfal, na zdjęciu: Aerfal, miejsce i czas: Odmęty Piekieł Mniejsze, 23.X.2009


Autor zdjęcia: Aerfal, na zdjęciu: Aerfal, miejsce i czas: Odmęty Piekieł Mniejsze, 23.X.2009


Autor zdjęcia: Aerfal, na zdjęciu: Aerfal, miejsce i czas: Odmęty Piekieł Mniejsze, 23.X.2009

7. Zdjęcia wstawiamy w postaci miniaturek z odnośnikiem. Najłatwiej będzie użyć szaffy, ale każdy dobrze działający serwis hostingowy jest dozwolony.

8. W czasie przeznaczonym na głosowanie, każdy z klubowiczów będzie dysponował 1 głosem/kategorię, razem 3 głosami.

9. Zabronione jest głosowanie na zdjęcia wrzucone przez samego siebie, taki głos będzie nie ważny.

10. Nie ważne będą również głosy oddane przed 21 października i po 4 listopada, a także głosy źle oddane, np. 2 głosy/1 kategorię.

11. Po zakończeniu głosowania o godzinie 00.01 5 listopada podliczone zostaną głosy i ogłoszeni zwycięzcy w poszczególnych kategoriach, a dzień później 6 listopada rozpocznie się tygodniowy II etap głosowania na "najciekawsze/najfajniejsze zdjęcie sezonu '09".

12. Głosowanie II etapu zakończy się 00.01 14 listopada. Wtedy zostaną podliczone głosy i ogłoszony zwycięzca.

13. Sędzią zliczającym głosy i dbającym o poprawność przebiegu konkursu jest Aerfal.

14. Wszelkie komentarze odnośnie konkursu proszę zamieszczać w tym temacie.

15. To tylko zabawa, a powyższe wytyczne tylko sugestiami, dlatego głosy, lub zdjęcia spóźnione o "akademicki kwadrans" również zostaną zaakceptowane. W końcu liczy się zabawa ;)

*-liczę na samokontrolę biorących udział w konkursie
Simo_Hayha
Simo_Hayha - bojownik | GG: 6829949 · przed dinozaurami
Kategoria Bojowe

http://www.joemonster.org/p/261864/DSC06575_p_
Autor: Maciej Rubacha, Na zdjęciu: Ja czyli Simo_Hayha Miejsce i czas: Kębliny 13.09.09

http://www.joemonster.org/p/261865/4693242_640_p_
Autor: Gazeta Pabianicka, Na zdjęciu: Simo_Hayha i 2 moich kolegów z grupy, Miejsce: Pabianice 27.09.08

http://www.joemonster.org/p/261866/brochow8_p_
Autor: Tomasz Serwach, Na zdjęciu: Ja oraz członkowie SH ,,Strzelcy Kaniowscy" oraz GRH ,,LOW", Miejsce i czas: Brochów 17.09.06

Kategoria Obozowa

http://www.joemonster.org/p/261867/4686055_640_p_
Autor: Nieznany, Na zdjęciu: Simo_Hayha, Miejsce i czas: Kraków 01.07.07

http://www.joemonster.org/p/261868/p1070289ji3_p_
Autor: Caroline, Na zdjęciu: Ja oraz część SH ,,Strzelcy Kaniowscy" oraz panie z GRH ,,Kalina Krasnaja", Miejsce i czas: Łódź 17.01.09

http://www.joemonster.org/p/261869/4683243_640_p_
Autor: Nieznany. Na zdjęciu: Ja oraz kolega z grupy. Miejsce i czas: Strońsko 05.09.08

Kategoria Zabawne

http://www.joemonster.org/p/261872/DSCN8295_p_
Tytuł: ,,Groźne misie grzecznie śpią" Autor: Mateusz Limiera, Na zdjęciu: SH ,,Strzelcy Kaniowscy" łącznie ze mną, Miejsce i czas: okolice Gdyni 15.07.09

http://www.joemonster.org/p/261873/DSCN8223_p_
Tytuł: ,,Takie cyce miała, mówię wam. Do ręki w sam raz!" Autor: Mateusz Limiera, Na zdjęciu: Ja (ten od dłoni xD) oraz część grupy. Miejsce i czas: okolice Gdyni 14.07.09

http://www.joemonster.org/p/261874/d610d69c9411bb6a_p_
Tytuł: ,,Za mundurem panny sznurem" Autor: Slipio, Na zdjęciu: Ja (ostatni z lewej, przykucnięty), ludzie z grupy i harcerki, Miejsce i czas: Brochów 17.09.06


Mam nadzieję, że zdjęcia się spodobają ;-)
Pozdrawiam
Simo Hayha
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2009-10-07 19:07:48
cst_lowman
cst_lowman - Superbojownik | Skype: yyaiezz · przed dinozaurami
Kategoria Zabawne

1. http://www.joemonster.org/p/263077/Kac_gigant

Tytuł: ,,Średniowieczny kac gigant" Autor: Katia, Na zdjęciu: ja i mój wierny pies, Miejsce i czas: Ciechanów, V Spotkanie ze Średniowieczem 4-6.09.09

2. http://www.joemonster.org/p/263076/Odwazniak

Tytuł: ,,Odważniak" Autor: Katia, Na zdjęciu: uczestnicy imprezy w Ciechanowie w dużej ilości i mały piesek ;p, Miejsce i czas: Ciechanów, V Spotkanie ze Średniowieczem 5.09.09

3. http://www.joemonster.org/p/263074/Sredniowieczne_dildo

Tytuł: ,,Średniowieczne Dildo" Autor: Mateusz Gidelski, Na zdjęciu: rzeźba przy jednym ze stoisk, Miejsce i czas: Wolin 31.07 - 02.08.2009

Inne kategorie dodam później Przepraszam, że nie ma miniatur, nie chciały się załączyć.
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2009-10-10 14:17:18
masterguardian
masterguardian - Bojownik | GG: 2734288 · przed dinozaurami
Zabawne :
Fiugra Przestrzenna


Co trzy ręce...


Wejście Smoka ;)


Obozowe:


Kanapka!!:


Bojowe:


Więcej Krwii!!


Estonia 2008




Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Zythar - Superbojownik · przed dinozaurami
Kategoria bojowa:
1.
Od RR

Autor: moja siostra. Na zdjęciu: Krzyżacy. Miejsce: Grunwald ok. 15.07.2009
2.
Od RR

Autor: moja siostra. Na zdjęciu: Krzyżak. Miejsce: Grunwald ok. 15.07.2009
3.
Od RR

Autor: moja siostra. Na zdjęciu: Oddział Litwinów (ctr+c --> ctr+v ). Miejsce: Grunwald ok. 15.07.2009

Kategoria obozowa:
1.
Od RR

Autor: internet. Na zdjęciu: moja siostra. Miejsce: Grunwald ok. 15.07.2009
2.
Od RR

Autor: chyba moja dziewczyna. Na zdjęciu: świnia -jak widać. Miejsce: Grunwald ok. 15.07.2009

Kategoria zabawne:
1.
Od RR

Autor: moja dziewczyna. Na zdjęciu: sędzia podczas gry w baronkę (nad nim widać uchwyconą w locie "piłkę"). Miejsce: Grunwald ok. 15.07.2009
2.
Od RR

Autor: moja dziewczyna lub siostra. Na zdjęciu: dowódca chorągwi krakowskiej przebrany za toja . Miejsce: Grunwald ok. 15.07.2009
3.
Od RR

Autor: moja dziewczyna lub siostra. Na zdjęciu: znajomy w stroju maskującym . Miejsce: Grunwald ok. 15.07.2009
Aerfal
Aerfal - Superbojownik · przed dinozaurami
Kategoria Bojowa

1.

Tytuł: Dyscyplina. Autor zdjęcia: Dracus, na zdjęciu: Legio XXI Rapax, miejsce i czas: Biskupin 2009

2.

Tytuł: Rzymskie formacje. Autor zdjęcia: Cacaius, na zdjęciu: Legio XXI Rapax, miejsce i czas: Biskupin 2009

3.

Tytuł: Warta. Autor zdjęcia: Cacaius, na zdjęciu: Marcus(ja) i Darius, miejsce i czas: Biskupin 2009

Kategoria obozowa

1.

Tytuł: Budowa obozu. Autor zdjęcia: Cacaius, na zdjęciu: Marcus(ja) i Darius, miejsce i czas: Biskupin 2009

2.

Tytuł: Ołtarz obozowy. Autor zdjęcia: Cacaius, na zdjęciu: Legio XXI Rapax, miejsce i czas: Biskupin 2009

3.

Tytuł: Draco. Autor zdjęcia: Cacaius, na zdjęciu: Draco ;), miejsce i czas: Biskupin 2009

Kategoria zabawne:

1.

Tytuł: Ancient Metal. Autor zdjęcia: Cacaius, na zdjęciu: Marcus(ja), miejsce i czas: Biskupin 2009

2.

Tytuł: Równouprawnienie w rzymskiej armii. Autor zdjęcia: Cacaius, na zdjęciu: Legio XXI Rapax, miejsce i czas: Biskupin 2009

3.

Tytuł: Artyzm legionistów. Autor zdjęcia: Cacaius, na zdjęciu: Scutum , miejsce i czas: Biskupin 2009
Aerfal
Aerfal - Superbojownik · przed dinozaurami
Zamykamy 1 część konkursu.

Zanim podam wyniki, które już podliczyłem, chciałbym przeprosić, że tym razem ja zrobiłem obsuwę. Wysiadł mi net, ale jak widać dobrze się stało, gdyż dzięki temu mamy więcej głosów ;)
A teraz ad meritum.

Zagłosowało 7 osób, którym serdecznie dziękuję, tak samo jak dziękuje ludziom, którzy wrzucili fotki. Tylko dzięki wam ten konkurs wypala

Winiki:

Kategoria Obozowe:


2. miejsce ex equo z 1 głosem zajęły zdjęcia (alfabetycznie):
Zdjęcie wrzucone przez Aerlin
Zdjęcie wrzucone przez masterguardian
Oraz to zdjęcie oraz to, oba wrzucone przez Simo_Hayha

1. miejsce z wynikiem 3 głosów zajęło (fanfary)
To zdjęcie wrzucone przez Aerfal


Kategoria Zabawne
Podobna sytuacja jak wyżej:
2. miejsce ex equo z 1 głosem zajęły zdjęcia (alfabetycznie):
Zdjęcie wrzucone przez cst_lowman
Zdjęcie wrzucone przez masterguardian
Oraz dwa zdjęcia- to oraz to wrzucone przez Zythar

Miejsce 1 z ilością 3 głosów zdobywa...
Zdjęcie wrzucone przez Aerfal


Kategoria Bojowe
Tutaj mamy ciekawą sytuację, a mianowicie... Dogrywka o 1 i 2 miejsce!
Pewne 3 miejsce z 1 głosem mają zapewnione zdjęcia:
To oraz to wrzucone przez masterguardian
To wrzucone przez Zythar


DOGRYWKA!!!
Dogrywka potrwa 1 tydzień, czyli do 20 w przyszły piątek. Proszę, z wiadomych powodów, aby Ci bojownicy, którzy je wrzucili powstrzymali się od głosowania ;)
Cała reszta może głosować na:
To zdjęcie wrzucone przez Simo_Hayha
To zdjęcie wrzucone przez Zythar

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
MJanek - Superbojownik | GG: 1273258 · przed dinozaurami
Oddaje głos na zdjęcie Zythara
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Macragge - Bojownik · przed dinozaurami
Zdjęcie Simo_Hayha, do bojuuu!
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
ennius - Bojownik · przed dinozaurami
Mnie się bardziej podoba zdjęcie Simo_Hayha
cst_lowman
cst_lowman - Superbojownik | Skype: yyaiezz · przed dinozaurami
Simo_Hayha ;p
Jekatierina
Jekatierina - bojownik | GG: 6890433 · przed dinozaurami
Blaszak bo blaszak, ale jednak zdjęcie mnie urzekło - Zythar.
Aerfal
Aerfal - Superbojownik · przed dinozaurami
A ja- Simo_Haya
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2010-01-04 12:46:22
Aerfal
Aerfal - Superbojownik · przed dinozaurami
Reasumując więc- dogrywkę 4 do 2 wygrał Simo_Hayha- gratuluję ;)

Ostateczne wyniki wyglądają następująca:
1.Kategoria Bojowe:
Simo_Hayha Zdjęcie
2.Kategoria Obozowe
Aerfal Zdjęcie
3.Kategoria Zabawne
Aerfal Zdjęcie

Gratuluję zwycięzcą w poszczególnych kategoriach (czyli sobie i Simo_Haya ;) )
Simo_Hayha
Simo_Hayha - bojownik | GG: 6829949 · przed dinozaurami
Już myślałem, że nie dożyje ogłoszenia wyników. No cóż, z drugiej strony nie spodziewałem się mega frekwencji po klubie z niespełna 30 osobami :P
Aerfal, jako nagrodę proponuje kiedyś napić się piwa na jakimś zlocie JM, imprezie historycznej itp. Ewentualnie biorąc pod uwagę okres, który odtwarzasz wino ;-)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Zythar - Superbojownik · przed dinozaurami
Wino śliwkowe -70%
Aerfal
Aerfal - Superbojownik · przed dinozaurami
Jestem jak najbardziej za- piwo, wino i co ino Tylko trzeba będzie wybrać jakiś zlot, czy imprezę.
W zeszłym roku było, nie wiem czy w tym będzie, impreza multiperiod w Sopocie gdzie było wszystko od rzymu do II wojny ;)
Jekatierina
Jekatierina - bojownik | GG: 6890433 · przed dinozaurami
Można, a wręcz należy wrzucić zdjęcia konkursowe do klubowej galerii, nieprawdaż?

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.