Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Klub Leni i nierobów.
Klub otwarty
by kapitan_marchewa


Założony: 2009-03-05 20:36:02
Ostatnia aktywność: 2021-12-20 14:35:13
Postów na forum: 83
303 członków
Oglądany: 13190x

co zyskaliscie / straciliscie przez lenistwo?

gumka_myszka
gumka_myszka - Superbojowniczka · przed dinozaurami
czy pamietacie takie wydarzenie?
mi sie nie chcialo raz nadrabiac drogi, zeby uzupelnic karte miejska a nastepnego dnia zlapal mnie kanar
nie chcialo mi sie przed matura uczyc o Asnyku, bo mnie nudzil a na ustnej z polaka wlasnie o nim wylosowalam jedno z pytan strasznie przy odpowiedzi namieszalam i tylko dzieki temu, ze na pozostale 2 odpowiedzialam poprawnie dostalam 3
gumka_myszka
gumka_myszka - Superbojowniczka · przed dinozaurami
zyskalam nie raz to, ze mi sie nie chcialo wychodzic z domu i poodwolywalam spotkania a tu ni z tego ni z owego przychodzil listonosz z przesylka, ktora odbieralam. dzieki temu nie musialam jezdzic na odlegla poczte
Exitulus
Exitulus - Bojownik | GG: 4302638 · przed dinozaurami
Lenistwo to postęp cywilizacji!

Gdyby człowiek pierwotny nie był leniwy. To by koła nie wynalazł - tylko dźwigał na plecach. Itd. Do dziś byś my w jaskiniach żyli.
hudziel
hudziel - Superbojownik | GG: 9900435 · przed dinozaurami
a ja jestem taki leniwy, że jak usiadłem sobie na jajkach to nie chciało mi się wstać.
mumin3k
mumin3k - Superbojownik · przed dinozaurami
Ja dzięki lenistwu zdałem egzaminy. Nie chciało mi się uczyć i nie narobiłem se mętliku w głowie.
moocker
moocker - Superbojownik | GG: 3520350 · przed dinozaurami
a ja dzięki lenistwu oblałem egzaminy i teraz mam rok obijania się więcej.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Ephaltes - Superbojownik · przed dinozaurami
@Exitulus No to do elity narodu wstąpiłem i co to ja miałem jeszcze napisać? a kogo to obchodzi?

aaa no tak, ja dzięki lenistwu jestem bardziej wyspany. przynajmniej tak mi się wydaje kiedy budzę się o 14, nie mam jak tego zweryfikować
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2009-03-12 03:08:41
gumka_myszka
gumka_myszka - Superbojowniczka · przed dinozaurami
:Ephaltes! Jak się kładziesz po 3 w nocy, to raczej nie z powodu lenistwa wstajesz o 14
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Ephaltes - Superbojownik · przed dinozaurami
a jak dorzucę do tego że o 8 zaczynają mi się zajęcia na uczelni?
gumka_myszka
gumka_myszka - Superbojowniczka · przed dinozaurami
to, że się zaczynają - to jedno
to, że będziesz na nich - to drugie
___green
___green - Superbojownik | GG: Allin · przed dinozaurami
dzięki lenistwu zyskałem masę wolnego czasu
omega1970
A mnie to się nawet pisać nie chce taki jestem leń ;-/
nygus_85
nygus_85 - Superbojownik · przed dinozaurami
podejrzewam, że dzięki lenistwu uniknąłem wielu niebezpiecznych sytuacji... kto wie, może nawet uratowało mi to życie ;]
kret1989
kret1989 - Bojownik | GG: 7458268 · przed dinozaurami
dużo bym napisał ale nie chce mi się
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Krzysiekboch - bojownik | GG: 3801941 · przed dinozaurami
To, że nie przepracowuje się nigdy, bo nic nie robie
violinistka
violinistka - Bojowniczka · przed dinozaurami
całe życie
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
vasyl86 - bojownik · przed dinozaurami
dzięki lenistwu obejrzałem masę dobrych filmów, a zdarzyło się i kilka książek. Alternatywą były oczywiście wyjścia w plener :p
witcher666
witcher666 - Superbojownik · przed dinozaurami
nie chce mi się pisać idę się polenić
Str8
Str8 - Bojownik · przed dinozaurami
Stracilem tkanke tluszczowa hodowaną calutka zime.. nie chcialo mi sie isc do kuchni..
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Ashtar - bojownik | GG: 9610382 · przed dinozaurami
Zyskałem
Nie chodziłem na imprezy -> nie "urabiałem" koleżanek -> nie płacę alimentów /nie zaćpałem się/nie rozbiłem wozem z pijanym kolegą za kółkiem
Dużo rozmyślam -> przestałem chodzić do kościoła (widzę świat jakim naprawdę jest) - > przestałem wierzyć w "siłę wyższą" (większa wiara w siebie)
Nie widzę sensu by zabiegać o kobiece względy (miłość jak to nazywają baby) -> (gdyby mi się chciało być z moją pierwszą i jak na razie jedyną która nie była mi obojętna to dziś by już nie było żadnych "nas", 5 lat jej nie widziałem a się tak zmieniła (tłuszczyk, tłuszczyk), że nie zwrócił bym na nią uwagi)

Straciłem
Nie chodziłem na imprezy - > brak doświadczeń z płcią odmienną (dziwne stany poczucia pustki i jakiejś takiej melancholii)
"Zdolny ale leń" -> powtarzany rok liceum -> po nim 3 lata przerwy nim zabrałem się za studia -> po półtora roku nauki chyba sobie odpuszczę (nie chce mi się męczyć matematyki i statystyki, matematyka = gwóźdź do mojej trumny, "achillesowa pięta", najgorszy koszmar mojego edukacyjnego życia).

To tyle jak na razie ;D
Edytowano x 2 Ostatnio zmieniany: 2010-02-16 08:54:09
makabraaa
NIC!!
makabraaa
NIC!!

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.