Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Zrzeszenie Mistrzów Painta
Klub otwarty
by Maciek5000


Założony: 2009-07-28 23:36:34
Ostatnia aktywność: 2021-12-20 14:34:40
Postów na forum: 18
70 członków
Oglądany: 8617x

Muzeum Luwr la Paint

Maciek5000
Maciek5000 - Pajacownik · przed dinozaurami
Dawać tu wasze arcydzieła Mistrzowie
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Stinky_raptor - Superbojownik · przed dinozaurami
Moja najnowsza praca łaczy elementy perfekcjonizmu, realizmu, i dyrdyłyzmu, połączonego z ukrywanym cyckonizmem.



Dziękuję za uwagę można się rozejść. Kolejne prace już niedługo.

BTW, poprzednio owy post umieściłem na dość poważnym forum dotyczącym antyokejki:
http://www.joemonster.org/klub/210/Stowarzyszenie_Dajace_Kamjenie ,
co pretenduje mnie do tytułu najbardziej FAIL'owatego gościa w historii JM.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Stinky_raptor - Superbojownik · przed dinozaurami
Ach, zapomniałbym dodać iż owa praca nazywa się "Pan suońce ma bule menstrułacyjne"
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Stinky_raptor - Superbojownik · przed dinozaurami
Z nieskrywaną dumą przedstawiam wam moją najnowszą pracę:

"Kosmici som chomo, a pan suońce zaszetł w cionszę"



Zaczynają się pojawiać elementy emonizmu powiązanego z okresem powstania dzieła.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Moja pierwsza praca Zatytułowałem ją "Wewnętrzne niepokoje Wąsacza, co wiatraki podpiera"
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Kolejne dzieło, stworzone w twórczym szale. Nazwałem je "Medytacje Pana Wąsala".
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2009-08-17 20:20:40

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.