Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
League of Legends
Klub otwarty
by SpiderFYMPL


Założony: 2012-01-06 11:29:39
Ostatnia aktywność: 2021-02-21 17:54:00
Postów na forum: 439
206 członków
Oglądany: 18487x

Shen po buffie

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Pasi22 - Superbojownik | GG: 2223687 · przed dinozaurami
Grałem nim dziś jedną grę na normalu, solo top przeciwko riven i muszę powiedzieć jedno: on jest karwa przemocny w uj. Rzucasz w wroga q, tauntujesz go (1,5 sec 50% obrazeń) i rzucasz znowu q i tak aż gościa ubijesz, sam tracisz 20% hp.
MarkizDeRetarde
MarkizDeRetarde - Superbojownik · przed dinozaurami
Ja sie w ogole boje grac z shenem. Przed patchem calym naszym wygrywajacym, spasionym teamem jeden shen pomiatal nawet 3v1 (koles byl pro 1500 wins...), teraz kazdy noob tak moze. Kupilem wczoraj, ale nie mialem jeszcze okazji grac. Nawet jak go zaraz znerfia to i tak zmiany na o wiele lepsze zostana, a nie mam jeszcze swojego tanka wyrobionego (Taric sie nie liczy)
Mirmil
Mirmil - Superbojownik · przed dinozaurami
Kusi mnie żeby spróbować, odkąd polubiłem grać "tanky dps", tyle że poprzednio Shen mi się nie podobał, jedyne do czego byłem nim zdolny to okazjonalny taunt przy wieżyczce... może dodam go do kolekcji
Mirmil
Mirmil - Superbojownik · przed dinozaurami
Kupiłem i... 4/1/7 w pierwszej wygranej grze (jeden frag od wieżyczki jako executed)
Pytanko o build: Warmog i Randuin to oczywistość, natomiast czy warto kupić Rylais scepter lub jakiś +attack speed? Może Ionic spark?
MarkizDeRetarde
MarkizDeRetarde - Superbojownik · przed dinozaurami
Wits End i tyle. I AS i extra MR
Dziecko_Niespodzianka
Po zmianach: AS

Inna sprawa, że Shen jest mocny... ale nie przegięty. 1v1 nie mam zamiaru się z nim bić w melee, w innych sytuacjach nie pozwolę mu podejść, problem solved.

Vayne np. powinno dać się wsadzić conajmniej 2x silver bolty bez narażania się na kontrę, to daje 16% max hp jako true damage (+120), +5 autoataków, + tumlbe + condemn = obolały Shen. Rinse&repeat.

O zasięgu Caitlin czy Tristany nie będę się nawet wypowiadał
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Maryjan89 - Superbojownik · przed dinozaurami
Ja tak samo 1 gra shenem 4/2/9 (w tym raz zgankowany mimo że widziałem na wardzie jak idą po mnie....)

No ale muszę build dopracować.
Spróbowałem hearth of gold i frozen maleta
No nie było źle ale to chyba nie do końca to o co chodzi
Warmog i randuin to core na pewno


Widze dużo buildow z rylaiem i abysalem na niego, ale jakoś nie jestem przekonany.
Chociaz po namysle rylai daje 35% slowa na 1.5 sec (ale q ma 3 sec cd ) i daje mu bufa malego do ap
Frozen malet daje ciaglego slowa, wiecej hp i ad (chociaz ad mu niepotrzebne)
Musze to przetestowac

doran shield - buty- hearth of gold- rylai- warmog/randuin - abysal i jakiś 6 item. Może force of nature? magic resist/hp regen i move speed
ukibytow
ukibytow - Superbojownik · przed dinozaurami
według mnie shen potrzebował buffów, i w sumie teraz po lekkich nerfach jest już ok, a build z reguły lece
wit's end- bo wiecej energi w teamfigtach no i pasywny dmg
frozen malet - slow i hp
locket - wiadomo support item no i pasywna kasa na poczatku, ewentualnie radurina mozna zlozyc jak ma sie za malo defa ale mysle ze raczej nie mozna sie budowac zbyt tankowo, w koncu jaki bedzie sens zbierania dmgu skoro i tak cie nie ubija :P
force of nature - hp regen bo przy pelnym buildzie mam z 3,5k/4k hp
sunfire cape - dodatkowy pasywny dmg
no i butki zalezy od teamu

Masteries ustawiam 9/21/0 biorac dmg do last hitow i cd red/mag pen bo w sumie shen ma wiecej magic dmgu, i 21 w defense biorac wszystko na redukcje obrazen, hp i move speed.
Runki mam raczej standardowe czyli mag pen(czerwone), armor(żółte), mr per lvl(niebieskie) i move speed(fioletowe).

z takim buildem mam wystarczajacy surv na lini, dobry dmg w late (taunt, vorpal i ki strike => srednio pół hp z ad carry :P), no i po zlozeniu FoN nie da sie mnie ubic.

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.